Belgie, Nizozemí, Lucembursko - Benelux s dobrou partou

Belgie, Nizozemí, Lucembursko - Benelux s dobrou partou

6 - denní zájezd | Nizozemí

Benelux s dobrou partou

Ubytování: hotel

V Belgii přespíme dvě noci v hotelu řetězce Ibis Budget, v Nizozemsku jednu noc v hotelu Tulip Inn, v obou případech ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Na obou hotelech je k dispozici wifi zdarma.

Stravování: snídaně

Cena zahrnuje snídaně, jinak probíhá stravování individuálně. Přes den se můžete stravovat z vlastních zdrojů, kupovat si jídlo v marketech ve městech, zajít do restaurace nebo si dát jídlo na ulici (typické hranolky se spoustou omáček, v Nizozemsku herinky, v Belgii vynikající vafle atd.). Ceny potravin i jídla na ulici či v restauracích jsou vyšší než v České republice.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

11.05.21 út 6 dní 7 280 Kč objednat
11.05.21 út 6 dní PH 7 280 Kč objednat

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 3x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
  • 3x snídani
  • průvodce
  • informační brožurku
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • vstupy do památkových objektů a lodní výlety po kanálech (dle zájmu můžete utratit až 100 €)
  • stravování mimo uvedených snídaní
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 210 Kč

Program zájezdu

1. den: večer odjezd z Hradce Králové, Prahy a Plzně, tranzit přes Německo
2. den: hlavní město lucemburského velkovévodství Lucemburk (Luxembourg) – zachovalé hradby, Velkovévodský palác, katedrála Notre Dame, kde jsou uloženy ostatky českého krále Jana Lucemburského, Brusel – metropole Belgie a "hlavní město Evropy" s nádherným náměstím Grand Place (impozantní radnice, cechovní domy) a známými symboly: Manneken Pis – čůrající chlapeček, belgické pralinky, vafle a hranolky…, zastávka u Atomia (stavba ve tvaru 165miliardkrát zvětšené molekuly železa)
3. den: historické jádro středověkého města Bruggy, které je protkané sítí kanálů (skvost architektury – náměstí Grote Markt, zvonice Belfort, gotická radnice, bazilika Svaté krve, nesčetné množství obchůdků s čokoládou a marcipánem), Gent – stará metropole Flander a "město tří věží" s krásnými cechovními domy, hradem Gravensteen, katedrálou a zvonicí Belfort
4. den: větrné mlýny Kinderdijk, centrum výroby fajáns – město Delft (malebné náměstí s radnicí), proslulá květinová zahrada Keukenhof s milióny tulipánů, narcisů, hyacintů aj.
5. den: největší město Nizozemska Amsterdam – proslulé grachty (možnost projížďky na loďce), Královský palác, kostel Oude Kerk, Rijksmuseum s díly holandských mistrů, charakteristické koffieshopy, tržiště, vykřičená čtvrť…, tranzit přes Německo
6. den: návrat do ČR v ranních hodinách (už se nestaví v Plzni, první příjezdové místo je Praha, možnost výsadku u Ústí nad Labem – Trmice, čerpací stanice Globus v Tyršově ulici)

Fotogalerie

Amsterdam Amsterdamské kanály Belgie - město Gent Holandsko - Amsterdam - typické kanály - Pohled na věž kostela West Kerk

Kontaktujte nás

Mgr. Miloslava Levá - CA MIA VIA
U Národní galerie 478
15600 Praha 5 - Zbraslav

tel.: 603 481 341
fax.: 257 212 982
email: mila.leva@seznam.cz

IČ: 71573933

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 22,19 Kč
EUR 26,12 Kč
Chorvatsko HRK 3,49 Kč
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 Mgr. Miloslava Levá - CA MIA VIA [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Belgie, Nizozemí, Lucembursko - Benelux s dobrou partou