Malajsie a Singapur

Malajsie a Singapur

12,14 - denní zájezd | Malajsie

Malajsie. Singapur. Také cítíte tu exotiku? Vydejte se s námi k rovníku, na pestrou cestu nabitou zážitky... Vystoupáme do jeskynního chrámu Batu obydleného opicemi a se zatajeným dechem budeme vzhlížet k zářícím věžím malajských „dvojčat“ v Kuala Lumpuru. Z moderního velkoměsta pak unikneme do prastaré džungle národního parku Taman Negara, kde se projdeme tropickou vegetací, vykoupeme v divoké řece a navštívíme původní obyvatele orang asli . Mezi zářivě zelenými čajovými plantážemi v Cameron Highlands si mimo jiné vychutnáme místní vyhlášený čaj. V barevném George Townu, kde se mísí malajská, čínská, britská i indická kultura, nasajeme kosmopolitní atmosféru a nezapomeneme na místní vyhlášenou kuchyni. Po cestě plné intenzivních vjemů si odpočineme na plážích ostrova Langkawi. A kdo ještě nebude mít dost, nevynechá návštěvu „Lvího města“ Singapuru, kde se ve stínu mrakodrapů krčí stará koloniální zástavba...
Velikost skupiny:

6–16 účastníků
Naše doporučení:
Nejkrásnější místa poloostrovní Malajsie a Singapur. Vychutnejte si kontrasty starobylých koloniálních přístavů a moderních měst, deštných pralesů a historických památek i romantické pláže.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

snídaně

Doprava: letecky

Termíny a ceny

02.11.20 po 12 dní PH 69 800 Kč objednat
02.11.20 po 14 dní PH 74 800 Kč objednat
24.02.21 st 12 dní PH 69 800 Kč objednat
24.02.21 st 14 dní PH 74 800 Kč objednat

Cena zahrnuje

 • letenka Praha–Kuala Lumpur / Langkawi (Singapur)–Praha (vč. všech poplatků)
 • 1x přelet Langkawi–Singapur v prodloužení
 • 1x loď Penang–Langkawi
 • pronajaté mikrobusy
 • 8x hotel *** se snídaní (+2x v prodloužení)
 • 1x jednoduché ubytování v národním parku se snídaní
 • vstupné do památkových objektů a NP dle programu
 • český odborný průvodce China Tours a místní průvodce

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj – 9400 Kč
 • jednolůžkový pokoj – 6800 Kč
 • jednolůžkový pokoj – 7800 Kč
 • jednolůžkový pokoj – 8400 Kč

Program zájezdu

1. - 2. den: Praha – Kuala Lumpur : přílet do Malajsie a první seznámení s hl. městem – procházka pod nasvíceným mrakodrapem Petronas Twin Towers .
3. den: Kuala Lumpur a okolí : koloniální památky u náměstí Nezávislosti a moderní Národní mešita; návštěva Královské selangorské cínovny; hinduistický chrám v jeskyních Batu .
4. den: Kuala Lumpur – NP Taman Negara : přesun mikrobusem a lodí do srdce nejznámějšího malajsijského národního parku – vůně a zvuky tropické přírody; procházka noční džunglí .
5. den: aman Negara : pozorování bohatství fauny a flóry jednoho z nejstarších pralesů světa – procházka na vyhlídku na džungli vč. nejvyšší hory poloostrovní Malajsie, výlet člunem k vodopádům s možností koupání .
6. den: aman Negara – Cameron Highlands : přejezd do půvabné horské oblasti se svěží, bohatou přírodou a příjemným klimatem – zastávka na ochutnávku čaje s výhledem na zářivě zelené plantáže .
7. den: Cameron Highlands – Penang: mechový les na úpatí hory Gunung Brinchang, ovocné a květinové zahrady , návštěva továrny na zpracování čaje, motýlí dům ; odpoledne přesun na ostrov Penang – křižovatku Asie s čínskými, indickými i koloniálními vlivy.
8. den: Penang : prohlídka George Townu hl. města ostrova – britská pevnost Cornwallis , hodinová věž, nápadité pouliční malby , okázalý shromažďovací dům čínského klanu Khoo , bohatě zdobený jihoindický chrám, největší buddhistický chrám v Malajsii Kek Lok Si s výhledem na město.
9. den: Penang – Langkawi : ranní přesun do přístavu a trajekt na ostrov Langkawi – ubytování a odpočinek na plážích ostrova .
10. den: Langkawi : odpočinek na plážích s možností výletů – zavěšený most nad džunglí, vyhlídková plavba s pozorováním západu slunce aj.
11. den: Langkawi – Praha: dopoledne na pláži; odpoledne odlet do Prahy, přílet 12. den. PRODLOUŽENÍ V SINGAPURU:
12. den: Langkawi – Singapur : ranní přelet do Singapuru a prohlídka města – barevná čínská čtvrť a historická koloniální, zelená oáza uprostřed velkoměsta – botanické zahrady proslulé svými orchidejemi; večerní vyhlídka na město ze střechy ikonického mrakodrapu Marina Bay Sands .
13. den: Singapur – Praha: ranní procházka malajsko-arabskou čtvrtí se sultánskou mešitou , projižďka cyklorikšou, symbol města Merlion s výhledem na moderní Marina Bay , projížďka lodí po řece; večer transfer na letiště a odlet, přílet do Prahy 14. den.

Fotogalerie

Čajové plantáže Cameron Highlands Cesta ze školy Esplanade – kulturní centrum Singapuru Finanční centrum Singapuru s jeho mrakodrapy Jeden ze zdobných čínských chrámů Karí s rýží Kvetoucí zázvor Lanovka nad džunglí na Langkawi Merlion s budovou Marina Bay Sands v pozadí Páteční mešita na Petronas Twin Towers s palmou Před mešitou Tropičtí motýli Vonné tyče u čínského chrámu

Kontaktujte nás

Mgr. Miloslava Levá - CA MIA VIA
U Národní galerie 478
15600 Praha 5 - Zbraslav

tel.: 603 481 341
fax.: 257 212 982
email: mila.leva@seznam.cz

IČ: 71573933

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,76 Kč
EUR 26,67 Kč
Chorvatsko HRK 3,53 Kč
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 Mgr. Miloslava Levá - CA MIA VIA [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Malajsie a Singapur